КОНКУРСИ
Участвайте в мартенския фотоконкурс на Клуб 50+ на тема “Моето хоби” и спечелете награда!
Всички снимки в приключилия фотоконкурс "Семейни ценности"
СТАНИ ЧЕТЕН АВТОР - Ние задаваме темите, вие ги реализирате, а награда се дава всеки месец. Текущи теми тук
Публикации Стани Четен автор - декември
Анкета
Как се справяте с пролетната умора?
Гласували: 104
| Фейсбук - новости при публикуването на снимки |
| как да - технологии | |||
| Вяра Тошевска | |||
| четвъртък, 24 януари 2013 г. 10:22ч | |||
|
Посещения: 1340
|
|||
|
|
|||
Можем ли да разберем кой вижда Фейсбук профила ниМисля, че е време за една ретроспекция на 2012 година. Със самото навлизане в новата година си даваме сметка, че още една година е отлетял и неизменно си задаваме въпроса - с какво я запомнихме и с какво да подобрим идващата, за да е по-ползотворна. Но това, за което ще ви пиша не е точно житейска ретроспекция, а нещо, което е доста тясно свързано с живота ни и свободното ни време. отново - Фейсбук.След всички промени, през които мина социалната мрежа, смея да твърдя, че най- голямата е Timeline или т.нр. Дневник. Вече няма потребители, които да не го ползват. Да, в началото всички се дърпаха, но когато се налага просто трябва да свикнеш с промените. Колкото по-бързо го направиш, толкова по-рано ще се насладиш на плюсовете от тях. Създателите на Facebook не спират да ни изненадват, да променят и подобряват приложенията на социалната мрежа. Една от тези промени са снимките и точно за това ще ви разкажа днес. Качването и споделянето им не е било по-лесно никога досега. • Ако имате вече създадени албуми в профила си и желаете да добавите снимки към тях, то просто влезте в избрания такъв и кликнете на „добавяне на снимка". От там ще ви се отвори прозорец, чрез който да изберете снимка от устройството, на което работите.
Когато приключите изберете „публикувай" и сте готови. Качените от вас снимки са вече на стената ви , при това всички наведнъж. - другото ново в тази област е така нареченото „Drop photos" или с други думи можете да хванете избрана снимка и да я „пуснете с правоъгълника" (снимка 5) Тази „маневра " е идентична на споделянето на дадена снимка. Дали ще кликнете „сподели " под публикацията или ще направете по-горната стъпка, изборът е ваш. Създателите на Facebook са се постарали да опростят споделянето на снимки и любими моменти с приятелите ни. Кой от всички начини ще изберете зависи само и единствено от вас. Ако има въпроси, питайте. С удоволствие ще помогна на всеки. По-нови статии:
По-стари статии:
|
|||
| Последна промяна от четвъртък, 24 януари 2013 г. 14:32ч | |||





Коментари
Здравейте Розалина, ако този проблем се случва, само при някои ваши приятели , те са забранили да им се качват снимки на стените. Но ако се случва винаги ви съветвам да изчакате повече време , за да може снимката да се качи от вашето устройство във Face Book.http//upload.fecebook означава , че информацията се качва.
RSS на коментарите по тази тема